Nuomos sąlygos

Reikalingi dokumentai

  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas.
  • Galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė iki nuomos termino pabaigos.

Visi dokumentai turi būti išduoti nuomininko vardu.

 

Reikalavimai dėl amžiaus

Minimalus nuomininko ir vairuotojo amžius turi būti 20 metai. Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, ir nemažesnę nei 2 metų vairavimo patirtį.

Draudimas

Visi nuomojami  automobiliai yra apdrausti pagal transporto priemonių draudimo taisykles, galiojančias Lietuvos Respublikoje –  privalomuoju civiliniu atsakomybės draudimu ir KASKO draudimu.

Automobilio dokumentai ir raktai nėra apdrausti. Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 290 € bauda.

 

Kuras

Automobiliai yra išnuomojami pilnu kuro baku ir turi būti grąžinami pilnu kuro baku. Priešingu atveju nuomininkas turi sumokėti už trūkstamą degalų kiekį ir 10 Eurų pripildymo mokestį.

Nuomininko atsakomybė

Nuomininkas yra atsakingas už visus nuostolius, patirtus automobilio nuomos laikotarpiu. Nuostoliai apima (bet neapsiriboja) kito automobilio apgadinimą, automobilio vertės praradimą vagystės atveju, automobilio vertės sumažėjimą (neįskaitant naturalaus nusidėvėjimo), transportavimą, baudas už kelių eismo taisyklių pažeidimus. Už kelių eismo taisyklių pažeidimus taikomas administravimo mokestis 15 €. Nuomininkas yra atsakingas iki momento, kai  Nuomotojo personalas patvirtina, kad automobilis grąžintas be nuostolių. Jei automobilis grąžinamas prieš ar po darbo valandų ar nenumatytoje vietoje, nuomininkas yra atsakingas už automobilį iki momento, kol  Nuomotojas  įvertina, ar automobilis grąžintas be pažeidimų ir nuostolių ir patvirtina tai nuomininkui.

Nuomininkas, perdavęs išsinuomotą automobilį kitam asmeniui, atsako už visus galimus padarinius.

Be nuomotojo leidimo draudžiama išvykti iš Lietuvos Respublikos teritorijos. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 500 € bauda.

Automobilio pristatymas/grąžinimas

Išsinuomotą automobilį pasiimant ar grąžinant nuomotojo aikštelėje  nereikalaujamas joks mokestis. Klientams siūlome už papildomą mokestį pristatyti ir nuomai pasibaigus paimti automobilius  Rygos oro uoste ar kitoje sutartoje vietoje.

Automobilisturi būti  grąžinamas tokios techninės būklės ir komplektacijos, kokios buvo išnuomotas.

Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 59 minutės. Jeigu automobilį vėluojama grąžinti daugiau kaip 1 valandą, skaičiuojama nuoma už dar vieną parą.

 

Automobilio rezervacija

Visus automobilius galima rezervuoti telefonu +370 68691556 arba el. paštu uabrentauto@gmail.com bei užpildžius rezervacijos formą svetainėje.

Rezervacijos patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis telefonu susisieks mūsų darbuotojas.

Atsiskaitymas

Rezervuojant automobilį mokamas 50 € avansinas, kuris išskaičiuojamas iš automobilio nuomos sumos. Atsiskaityti už paslaugas galima grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu. Atsisakius automobilio, avansas negrąžinamas.

Užstatas

Automobilių nuoma be užstato ir jokių papildomų mokesčių.

Kontaktai

UAB “RentAuto

Mikolaičiūnų k. 3, Joniškio raj.
Tel.: +37068691556

El. Paštas : uabrentauto@gmail.com

Įmonės kodas: 304901397
AB SEB bankas
A/s LT897044060008239422