RENTAUTO automobilių nuoma

Automobilio nuoma Lietuvoje yra populiarėjanti paslauga, kuri prieinama kiekvienam gyventojui. Automobilio nuomos paslauga reikalinga tuomet, kai automobilio reikia čia ir dabar. Būna atvejų, kai nuosavas automobilis remontuojamas, o reikia skubiai išvykti. Tokiais atvejais automobilių nuoma tampa puikus išsigelbėjimas. 

Užsukite į RENTAUTO ir išsinuomokite automobilį už prieinamą kainą. UAB „RentAuto” – įmonė siūlo kokybiškas automobilių ir automobilinių priekabų nuomos paslaugas. Mes nuomojame tokių markių automobilius kaip: Volkswagen, Ford, KIA ir Chevrolet. Automobiliai nuomojami su mechanine ar automatine pavarų dėžėmis. Visi automobiliai yra drausti privalomuoju civiliniu atsakomybės ir KASKO draudimu, kad kelionėse jaustumėtės saugiai.

 

Kodėl RENTAUTO?

Įmonių nuomojančių automobilius Lietuvoje daug. Dėl šios priežasties norime skaitytojams pateikti svarius argumentus, kodėl vertą rinktis būtent mūsų įmonę?

  • Išsinuomavus automobilį galite važinėti  Lietuvoje ir užsienyje. Norint važinėti užsienyje turi būti gavę nuomotojo sutikimą.
  • Atsižvelgiame į kliento poreikius, siūlome pristatyti automobilius nuomai Rygos oro uoste. O pasibaigus paimti nuomos laikotarpiui paimti automobilius iš Rygos oro uoste ar kitoje sutartoje vietoje. 
  • Konkurencingos kainos rinkoje. 
  • Puikus pasirinkimas ilgoms kelionėms. Nuomojamu automobiliu per parą vidutiniškai galima nuvažiuoti 500 km.
  • Automobilis išnuomojamos pilnu kuro baku. Siūlome rinktis benzininio ir dyzelinio variklių tipų.
  • Kad kelionėse jaustumėtės saugiai visi automobiliai yra drausti privalomuoju civiliniu atsakomybės ir KASKO draudimu.

Jeigu jūsų kelionės paskutinis taškas Rygos oro uoste ir neturite galimybės su kuo grįžti namo ar planuojate automobilį nuomotis grįžus į Lietuvą – siūlome geriausią išeitį. Mūsų nuomos įmonė pasitiks jūs Rygos oro uoste ir išnuomos automobilį, kuriuo galėsite važinėti Latvijoje ir grįžti į Lietuvą.

Kada verta nuomotis automobilį? 

Norint važiuoti saugiai ir išvengti papildomų rūpesčių. 

RENTAUTO nuomojamuose automobiliuose yra įdiegta realaus laiko transporto stebėjimo ir greičio kontrolės įranga. Ši įranga vairuotoją įpareigos laikytis KET taisyklių taip išvengiant netikėtų eismo įvykių.

Važiuojant ilgus atstumus. 

Rekomenduojama prieš ilgą kelionę turimą transporto priemonę patikrinti autoservise. Tai pareikalauja laiko ir nemažai mūsų išlaidų. Nuomojami automobiliai yra suremontuoti, todėl jais važiuoti saugu.

Nuomos pasirinkimo laikas.

Nuomojame automobilius ne tik vienai dienai, bet ir visam savaitgaliui savaitei ir mėnesiui. Jeigu reikalinga nuoma ilgesniam laikotarpiui – mes jūsų paslaugoms.

Pastoviems klientams taikomos nuolaidos!