Nuomos sąlygos

Reikalingi dokumentai

Galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

Galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė iki nuomos termino pabaigos.

Visi dokumentai turi būti išduoti nuomininko vardu. Dokumentų kopijos pridedamos prie nuomos sutarties.

 

Minimalus nuomos laikotarpis

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis 1 para (24 val.).  Jeigu automobilį vėluojama grąžinti daugiau kaip 1 valandą, skaičiuojama nuoma už dar vieną parą.

Nuomotojas pasilieka teisę atšaukti išankstinę rezervaciją atsitikus nenumatytiems atvejams (automobilio gedimo, apgadinimo, avarijos atvejais). Atšaukimo atveju Nuomotojas įsipareigoja grąžinti paliktą avansą. Jokie kiti galimi nuostoliai neatlyginami.
Siūlome ilgalaikę pasirinkto automobilio nuomą. Kaina bei sąlygos derinamos individualiai.

 

Reikalavimai dėl amžiaus

Minimalus nuomininko ir vairuotojo amžius turi būti 25 metai. Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, ir nemažesnę nei 2 metų vairavimo patirtį.

Mokamas užstatas 200 €.

 

Papildomas vairuotojas

Išnuomotą automobilį gali vairuoti tik į nuomos sutartį įtraukti vairuotojai. Vienas papildomas vairuotojas į sutartį įtraukiamas nemokamai. Apie papildomą vairuotoją reikia pranešti nuomos pradžioje. Nuomininkas, kuris pasirašo automobilio nuomos sutartį , yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir yra pilnai atsakingas už automobilį.

 

Automobilio pristatymas/grąžinimas

Išsinuomotas automobilis pasiimamas ir grąžinamas nuomotojo aikštelėje.

Klientams siūlome pristatyti ir nuomai pasibaigus paimti automobilius  Rygos oro uoste ar kitoje sutartoje vietoje už papildomą mokestį  nuo 20 € iki 60 €  į vieną pusę. Kaina priklauso nuo pasirenkamų pristatymo sąlygų.

Jeigu klientas grąžina automobilį anksčiau termino – likusi įmokos dalis negrąžinama.

 

Atsiskaitymas

Rezervuojant automobilį mokamas 50 € avansas, kuris išskaičiuojamas iš automobilio nuomos sumos. Atsiskaityti už paslaugas galima grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu. Atšaukus rezervaciją, avansas negrąžinamas.

Nuomos mokestis sumokamas pagal išrašytą sąskaitą faktūrą prieš pasiimant automobilį arba išankstiniu apmokėjimu.

Draudimas

Visi nuomojami  automobiliai yra apdrausti pagal transporto priemonių draudimo taisykles, galiojančias Lietuvos Respublikoje –  privalomuoju civiliniu atsakomybės draudimu ir KASKO draudimu.

Franšizė 450 € kurios nepadengia draudimo bendrovė įvykus draudiminiam įvykiui. Tai yra kliento maksimali atsakomybė avarijos atveju, jei eismo įvykio kaltininkas nėra kitas eismo dalyvis.

Automobilio draudimas negalioja, jei su juo važiuojama per bekeles, sporto varžybose, mokoma vairuoti ir pan. Transporto priemonę vairavo asmuo, neturintis teisės vairuoti, apsvaigęs nuo alkoholio ,narkotinių medžiagų ar kitokių stipraus poveikio medikamentų, kurie daro poveikį žmogaus reakcijai, Pasišalinus iš įvykio vietos, neužpildžius eismo įvykio deklaracijos, taip pat perleidus automobilį nuomos sutartyje nepaminėtiems asmenims.

 

Rida

Nuomojamu automobiliu per parą vidutiniškai galima nuvažiuoti 500 km.

Be nuomotojo leidimo draudžiama išvykti iš Lietuvos ir Latvijos Respublikos teritorijos. Už savavališką išvykimą be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 500 € bauda.

 

Kuras

Automobiliai yra išnuomojami pilnu kuro baku ir turi būti grąžinami pilnu kuro baku. Priešingu atveju nuomininkas turi sumokėti už trūkstamą degalų kiekį ir 10 € pripildymo mokestį.

 

PAPILDOMA ĮRANGA

Kartu su automobiliu už papildomą mokestį galime pasiūlyti išsinuomoti įvairių dydžių kėdutes vaikams – 1€/para.

 

KET

Nuomininkas prisiima visišką atsakomybę dėl kelių eismo taisyklių laikymosi ar nesilaikymo automobilio nuomos metu. Gavę pranešimą apie KET pažeidimus, UAB “Rentauto” perduoda kliento duomenis policijai arba kitai atsakingai institucijai.  KET pažeidimų administravimo mokestis- 15 €. Nuomojamuose automobiliuose yra įdiegta realaus laiko transporto stebėjimo ir greičio kontrolės įranga, kuriai užfiksavus greičio viršijimą, Nuomininkui bus taikoma sutartyje numatyta bauda.

 

Automobilio rezervacija

Visus automobilius galima rezervuoti telefonu +370 68691556 arba el. paštu uabrentauto@gmail.com bei užpildžius rezervacijos formą svetainėje.

Rezervacijos patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis telefonu susisieks mūsų darbuotojas.

Kontaktai

UAB “RentAuto

Mikolaičiūnų k. 3, Joniškio raj.
Tel.: +37068691556

El. Paštas : uabrentauto@gmail.com

Įmonės kodas: 304901397
AB SEB bankas
A/s LT897044060008239422